Hardlopen Recreanten Algemeen
dag tijd type veld trainer(s)
vrijdag 09:00 - 10:30 algemeen Atletiekbaan / bos
 
Hardlopen Wedstrijd Prestatiegroep (P)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 (middel)lange afstand Atletiekbaan Hans van Aerle, Jack Ernest
donderdag 19:00 - 20:30 duur Atletiekbaan / bos Hans van Aerle, Jack Ernest
zondag 09:00 - 11:00 duur Atletiekbaan / bos Hans van Aerle, Jack Ernest
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 1 (R1)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 baan Atletiekbaan Els Koenen-Teunissen, Robin de Krijger, Egon Triki
donderdag 19:00 - 20:30 duur Atletiekbaan / bos Els Koenen-Teunissen, Robin de Krijger, Egon Triki
zondag 09:00 - 11:00 duur Atletiekbaan / bos Els Koenen-Teunissen, Robin de Krijger, Egon Triki
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 2 (R2)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Etienne te Braake, Erik Eisma, Bert Quik, Jol Spuijbroek, Egon Triki, Ellen Broekhuis
donderdag 19:00 - 20:30 duur Atletiekbaan / bos Etienne te Braake, Erik Eisma, Bert Quik, Jol Spuijbroek, Egon Triki, Ellen Broekhuis
zondag 09:00 - 11:00 duur Atletiekbaan / bos Etienne te Braake, Erik Eisma, Bert Quik, Jol Spuijbroek, Egon Triki, Ellen Broekhuis
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 3 (R3)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Susan Scheepers
donderdag 19:00 - 20:30 duur Atletiekbaan / bos Susan Scheepers
zondag 09:00 - 11:00 duur Atletiekbaan / bos Susan Scheepers
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 4 (R4)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 interval Atletiekbaan Janes Tuhumury
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Janes Tuhumury
zondag 09:00 - 11:00 duur Atletiekbaan / bos Janes Tuhumury
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 5 (R5)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Jeffrey Weel
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Jeffrey Weel
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 6 (R6)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Eric der Kinderen, Yvar de Weerd
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Jeffrey Weel
 
Hardlopen Recreanten Recreanten 7 (R7)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Eric der Kinderen, Susan Scheepers, Yvar de Weerd
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan Eric der Kinderen, Susan Scheepers, Yvar de Weerd
 
Hardlopen Recreanten Fartlek
dag tijd type veld trainer(s)
zaterdag 09:00 - 11:00 algemeen Atletiekbaan / bos Wim van Heumen
 
Hardlopen Recreanten Running Bootcamp
dag tijd type veld trainer(s)
zaterdag 09:30 - 11:00 algemeen Atletiekbaan / bos Yvar de Weerd
 
Hardlopen Recreanten Trailgroep
dag tijd type veld trainer(s)
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Etienne te Braake, Ellen Broekhuis, Henk Somers, Jack Ernest
Eenmaal per twee weken
zondag 09:00 - 11:00 duur Afwisselend bij LOGO Accommodatie of elders Etienne te Braake
 
Wandelen Wandelen Wandelen
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 09:00 - 11:00 algemeen Atletiekbaan / bos Hans Cornet, Ton Stevens, Frans van der Waals
woensdag 09:00 - 11:00 algemeen Atletiekbaan / bos Hans Cornet, Ton Stevens, Frans van der Waals
Zomerperiode week 25 t/m 28 (2018)
dinsdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Lianne Simonis
donderdag 19:00 - 20:30 algemeen Atletiekbaan / bos Lianne Simonis
 

Lopersgroep Geldrop e.o.
Zwembadweg 13

5663 PL  Geldrop

‚Äč

info@logogeldrop.nl

Terug naar boven